O nas

Codziennie doskonalimy swoje kompetencje oraz pogłębiamy wiedzę, aby być dla Państwa zespołem najlepszych specjalistów. Nasz zespół to ludzie o różnym doświadczeniu i wiedzy. Uzupełniamy się nawzajem, aby świadczyć profesjonalne usługi doradcze w handlu artykułami rolnymi.

Poznaj nasz zespół

Katarzyna Oledibe - Prezes Zarządu

„W branży pracuję od 2015 roku. Posiadam wykształcenie w dziedzinie Komunikacji Społecznej/Public Relations/ Corporate Identity /Marketing, co pozwala mi na efektywne prowadzenie firmy w warunkach silnej konkurencji. Zarządzaniem zajmuję się od 2016 roku i znam swoją firmę „od podszewki”. Każdego klienta traktuję indywidualnie – uważam, że jest to bardzo ważne w naszej branży. Moim nauczycielem w dziedzinie zarządzania przedsiębiorstwem w szeroko pojętym łańcuchu żywnościowym był i pozostaje mgr inż. technologii żywności Pan Krzysztof Pingot, posiadający wieloletnie doświadczenie w branży drobiarskiej od materiału hodowlanego, poprzez żywienie aż po przetwórstwo mięsne. Zawsze mogę liczyć na jego pomoc w każdej sytuacji.”

mgr Katarzyna Pingot

„Zdobyte wykształcenie chemiczne pozwala mi na lepsze zrozumienie rynku paszowego i fizjologii żywienia zwierząt. Mój mąż zajmuje się hodowlą indyków, w związku z tym problemy na fermie nie są mi obce. Na co dzień obserwuję pracę na fermie zdobywając przy tym cenne doświadczenie i praktykę. Pozwala mi to lepiej poznać potrzeby klienta i wczuć się w jego rolę. Jako doradca handlowy i specjalista ds. pasz pracuję od 2018 roku. Jestem zawsze tam, gdzie klient mnie potrzebuje, aby służyć mu radą.”

Adam Rożniakowski - Wiceprezes Zarządu

„Jestem właścicielem firmy transportowej i spedycyjnej specjalizującej się w przewozie pasz dla zwierząt – zabezpieczone certyfikatem GMP+. Dotarcie do klienta na czas to mój priorytet. Jestem także hodowcą drobiu od ponad 18 lat. Doświadczenie zdobywałem w pracy na fermie indyków mojego ojca, zacząłem mu pomagać w hodowli gdy miałem 15 lat. Pozwoliło mi to na zdobycie wiedzy, którą teraz z powodzeniem mogę wykorzystać na swojej fermie oraz pomagać klientom rozwiązywać problemy.”

Nasi konsultanci

mgr inż. Krzysztof Pingot

Doradca żywieniowy od lat specjalizujący się również w dziedzinie kierowania procesami technologicznymi w szeroko pojętym łańcuchu żywnościowym. Od ponad 7 lat reprezentuje na terenie Polski i krajów sąsiadujących lidera niemieckiego przemysłu paszowego. Wcześniej przez ponad 20 lat przedstawiciel największego niemieckiego przedsiębiorstwa hodowli indyków.

lek. wet. Andrzej Janczewski

Doświadczony i praktykujący lekarz weterynarii. Od ponad 30 lat specjalizujący się w doradztwie, zapobieganiu i leczeniu chorób drobiu. Uczestnik między-narodowych sympozjów i konferencji weterynaryjnych. Świadczy usługi lekarsko – weterynaryjne na wielu fermach drobiu zachodniej Polski. Jest również członkiem czeskiej Izby Lekarskiej.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Skontaktuj się z nami